Mô tả
| Model | E3NX-MA11 2M |
| Shape | Cuboid, rail mounting |
| Sensing method | Amplifier |
| Setting method | Teach-In |
| Connection method | Cable |
| Cable length | 2 m |
| Output type | NPN |
| Operation mode | Dark-ON, Light-ON |
| Response time | 0.1 ms |
| Material housing | Polycarbonate |
| Product Width (unpacked) | 10 mm |
| Product Height (unpacked) | 33.5 mm |
| Product Length (unpacked) | 71.8 mm |
| Type of light | Polarity free red light |
| Power supply voltage | 10-30 V |
| Functions | Self-diagnosis, Timer, Twin |
| Features | 2 channels, Bank function, Twin outputs |
| Application | Object detection |
| Degree of protection (IP) | IP50 |
| Number of digital outputs | 2 |
| pa_thuong-hieu | 18 |
|---|
Đánh giá (0)
Hãy là người đầu tiên nhận xét “Bộ khuếch đại sợi quang Omron E3NX-MA11 2M” Hủy
Sản phẩm tương tự
Cảm biến
175.000 ₫
637.000 ₫
175.000 ₫
803.000 ₫
395.000 ₫
395.000 ₫
420.000 ₫
Cảm biến
175.000 ₫




Đánh giá
Chưa có đánh giá nào.