Mô tả
| Model | E3NX-CA0 |
| Shape | Cuboid, rail mounting |
| Sensing method | Amplifier |
| Setting method | Teach-In |
| Connection method | System connector |
| Output type | Other |
| Operation mode | Dark-ON, Light-ON |
| Response time | 0.05 ms |
| Material housing | Polycarbonate |
| Type of light | White light |
| Functions | Timer |
| Features | Bank function, Use with communication unit |
| Product Height (unpacked) | 33.5 mm |
| Product Width (unpacked) | 10 mm |
| Product Length (unpacked) | 90.8 mm |
| Application | Color mark detection |
| Number of numerical displays | 2 |
| Number of channels | 1 |
| Degree of protection (IP) | IP50 |
| Number of digital outputs | 0 |
| pa_thuong-hieu | 18 |
|---|
Đánh giá (0)
Hãy là người đầu tiên nhận xét “Bộ khuếch đại sợi quang Omron E3NX-CA0” Hủy
Sản phẩm tương tự
395.000 ₫
Cảm biến
175.000 ₫
175.000 ₫
Cảm biến
270.000 ₫
420.000 ₫
803.000 ₫
803.000 ₫
210.000 ₫




Đánh giá
Chưa có đánh giá nào.