Mô tả
| Model | E3X-MZV8 |
| Shape | Cuboid, rail mounting |
| Sensing method | Amplifier |
| Setting method | Teach-In |
| Connection method | System connector |
| Output type | PNP |
| Operation mode | Dark-ON, Light-ON |
| Response time | 0.1 ms |
| Material housing | Polycarbonate |
| Product Width (unpacked) | 10 mm |
| Product Height (unpacked) | 40.4 mm |
| Product Depth (unpacked) | 75 mm |
| Type of light | Polarity free red light |
| Power supply voltage | 12-24 V |
| Functions | Timer, Twin |
| Features | 2 channels, Twin outputs |
| Application | Object detection |
| Number of numerical displays | 2 |
| Number of channels | 2 |
| Number of digital outputs | 2 |
| Number of digital inputs | 0 |
| pa_thuong-hieu | 18 |
|---|
Đánh giá (0)
Hãy là người đầu tiên nhận xét “Bộ khuếch đại sợi quang Omron E3X-MZV8” Hủy
Sản phẩm tương tự
803.000 ₫
Cảm biến
175.000 ₫
Cảm biến
175.000 ₫
Cảm biến
270.000 ₫
175.000 ₫
Cảm biến
270.000 ₫
420.000 ₫
175.000 ₫




Đánh giá
Chưa có đánh giá nào.