Mô tả
| Model | E3X-NA44V |
| Shape | Cuboid, rail mounting |
| Sensing method | Amplifier |
| Setting method | Manual adjustment |
| Connection method | Connector M8 – 4 pin |
| Output type | PNP |
| Operation mode | Dark-ON, Light-ON |
| Response time | 0.2 ms |
| Material housing | PBT |
| Product Width (unpacked) | 12 mm |
| Product Height (unpacked) | 33 mm |
| Product Length (unpacked) | 81.5 mm |
| Type of light | Polarity free red light |
| Power supply voltage | 12-24 V |
| Functions | Timer |
| Features | Enhanced water resistance |
| Application | Object detection |
| Number of channels | 1 |
| Degree of protection (IP) | IP66 |
| pa_thuong-hieu | 18 |
|---|
Đánh giá (0)
Hãy là người đầu tiên nhận xét “Bộ khuếch đại sợi quang Omron E3X-NA44V” Hủy
Sản phẩm tương tự
210.000 ₫
Cảm biến
175.000 ₫
637.000 ₫
175.000 ₫
Cảm biến
175.000 ₫
395.000 ₫
Cảm biến
175.000 ₫
Cảm biến
175.000 ₫




Đánh giá
Chưa có đánh giá nào.